TAISYKLĖS & SĄLYGOS

Mes darome viską, kad Jūsų apsipirkimo internetu patirtis www.laglamourista.com būtų patogi, sklandi ir saugi, todėl sukūrėme šias taisykles ir sąlygas, kuriose paaiškinamos teisės ir Šalių įsipareigojimus, produktų pardavimo, pirkimo, apmokėjimo, pristatymo ir grąžinimo principus. Prieš pateikdami užsakymą www.laglamoursita.com įsitikinkite, kad perskaitėte ir supratote taisykles ir sąlygas. Pateikdami užsakymą ar naudodamiesi bet kuria svetainės dalimi, Jūs sutinkate laikytis šių sąlygų.

Jei turite klausimų dėl šių taisyklių ir sąlygų, arba turite kokių nors komentarų apie internetinę parduotuvę, rašykite mums el. paštu info@laglamourista.com .

BENDROSIOS NUOSTATOS

Interneto svetainė www.laglamourista.com priklauso ir yra valdoma UAB «Gražvilda», įsteiga ir veikianti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, juridinio asmens kodas 154796865, registruota Žalgirio g. 25, Kirdonys, LT-41372 Biržų r., Lietuva. Šios taisyklės ir sąlygos reglamentuoja produktų siūlymą ir pardavimą internetinėje svetainėje www.laglamourista.com (toliau – Internetinė parduotuvė). Internetinėje parduotuvėje esančius produktus tiesiogiai parduoda Bendrovė.

Bendrovė atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės, jei Pirkėjas neperskaitė šių Taisyklių iš dalies ar visiškai, nors tokia galimybė jam buvo suteikta. Bendrovė pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti šias Sąlygas be jokio išankstinio įspėjimo. Atnaujinimai skelbiami Internetinės parduotuvės svetainėje. Taisyklės, nurodytos Internetinės parduotuvės svetainėje taikomos tuo metu, kai Pirkėjas pateikia užsakymą. Todėl Bendrovė rekomenduoja periodiškai tikrinti Taisykles, ar nėra pakeitimų, arba kiekvieną kartą, kai Pirkėjas pateikia užsakymą.

Internetinė parduotuvė valdoma "Zyro", naudodama savo internetinę elektroninės prekybos platformą.

TINKAMUMAS PIRKTI

Internetinėje parduotuvėje parduodami produktai yra siūlomi pilnamečiams svetainės vartotojams, sulaukusiems pilnametystės, ir juridiniams asmenims (toliau - Pirkėjas). Registruodamasis ar pateikdamas užsakymą per svetainę, Pirkėjas besąlygiškai patvirtina, kad jis turi teisę pirkti iš Internetinės parduotuvės ir yra teisiškai pajėgus prisiimti sutarčių įsipareigojimus. Pirkėjas, norėdamas pirkti Internetinėje parduotuvėje, privalės pateikti savo asmens duomenis. Visų pirma, Pirkėjas privalo nurodyti savo tikrą vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir kitą prašomą informaciją, kaip nurodyta. Be to, Pirkėjas privalės pateikti galiojančius ir teisingus mokėjimo duomenis bei patvirtinti, kad Pirkėjas yra sąskaitoje nurodytas asmuo. Produktus galima įsigyti Internetinėje parduotuvėje asmeniniam naudojimui ar dovanoms ir jie neturėtų būti perparduodami, naudojami komerciniais tikslais, ar bet kokiai kitai komercinei naudai. Pirkėjas sutinka, kad Bendrovė gali naudoti Pirkėjo pateiktą asmeninę informaciją, kad atliktų kovos su sukčiavimu patikrinimus. Asmeninė informacija, kurią pateikia Pirkėjas, gali būti atskleista kredito informacijos ar sukčiavimo prevencijos agentūrai, kuri gali registruoti šią informaciją. Daugiau informacijos apie tai, kaip Bendrovė naudoja asmens duomenis, rasite mūsų Privatumo politikoje.

TURINIO TIKSLUMAS

Visi produktai, kainos, funkcijos, specifikacijos, akcijos, nuolaidos, pasiūlymai, nuotraukos ir kita informacija Internetinės parduotuvės svetainėje gali bet kada keistis, o Bendrovė pasilieka teisę atlikti tokius pakeitimus be išankstinio įspėjimo Pirkėjui. Kartais Internetinės parduotuvės svetainėje ar susijusioje paslaugoje, gali būti informacijos, kurioje yra spausdinimo klaidų, netikslumų ar praleidimų, kurie gali būti susiję su produktų aprašymais, kainodara, akcijomis, pasiūlymais, produktų siuntimo mokesčiais, tranzito laikais ir prieinamumu. Bendrovė pasilieka teisę ištaisyti bet kokias klaidas, netikslumus ar praleidimus, keisti ar atnaujinti informaciją, arba atšaukti užsakymus bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo (taip pat ir po užsakymo pateikimo), jei bet kokia informacija Internetinės parduotuvės svetainėje yra netiksli. Bendrovė neprivalo atnaujinti, taisyti ar paaiškinti informacijos Internetinėje parduotuvės svetainėje ar susijusioje paslaugoje, įskaitant kainodaros informaciją, išskyrus atvejus, kai to reikalaujama pagal įstatymą. Jokia nurodyta atnaujinimo ar atnaujinimo data, taikoma Internetinės parduotuvės svetainėje, neturėtų būti laikoma nuoroda, kad informacija buvo pakeista ar atnaujinta. Internetinėje parduotuvėje rodomos produktų spalvos gali skirtis nuo faktinių spalvų, kadangi kompiuterių monitoriai skiriasi. Bendrovė negali garantuoti, kad Pirkėjo kompiuteris tiksliai parodys spalvas. Produktai prieinami, kol yra jų tiekimas. Bendrovė pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo apriboti bet kurio produkto užsakymo kiekį ir (arba) atsisakyti teikti paslaugas bet kuriam Pirkėjui.

PRODUKTŲ KAINOS, SIUNTIMO MOKESČIAI, MOKESČIAI IR MUITAI

Internetinėje parduotuvėje rodomų produktų kainos ir siuntimo mokesčiai gali keistis be išankstinio įspėjimo. Pateikiant užsakymus Europos Sąjungoje (ES), į visas kainas įskaičiuotas pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifas. Jei užsakymas pristatomas už ES ribų, PVM nebus taikomas, tačiau pardavimo kaina išliks tokia pati. Siuntimo mokesčiai nėra įskaičiuoti į kainą ir, jei taikoma, bus pridėti prie užsakymo atsiskaitymo proceso metu. Siuntimo mokesčiai priklauso nuo siuntimo būdo, pakuotės dydžio/svorio ir siuntinio pristatymo vietos.

Internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės siunčiamos iš Lietuvos (ES). Pristatymai už ES ribų siunčiami DDU (nesumokėti pristatymo muitai) pagrindu. Pristatymams į šalis, esančias už ES ribų, gali būti taikomas PVM, importo muitai ir (arba) pardavimo mokesčiai. Į prekės kainą neįskaičiuoti visi mokesčiai ir muitai. Bendrovė neatsako už jokius muito mokesčius ir (arba) importo mokesčius, arba pristatymo vėlavimus dėl muitinės procedūrų, kurie gali atsirasti Pirkėjui. Deja, Bendrovė nekontroliuoja šių vėlavimų ar mokesčių ir negali informuoti Pirkėjo, kokios gali būti išlaidos, nes muitų politika ir importo muitai įvairiose šalyse labai skiriasi. Bendrovė rekomenduoja prieš užsisakant, kreiptis į vietos mutinės įstaigą dėl informacijos. Jei Pirkėjas atsisako priimti paketą dėl importo muitų ar mokesčių, Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už visas, su procesu, susijusias, išlaidas. Atsisakius priimti prekę, taikomas 5 Eur (LT), 15 Eur (ES šalyse) ir 20 Eur (kitose šalyse) grąžinimo apdorojimo mokestis. Paketo atsisakymas nepanaikins jokios muitų ir mokesčių sąskaitos faktūros, kuri buvo išrašyta Pirkėjui po paketo importavimo. Jei kurjerių įmonė ima iš Bendrovės mokestį už nesumokėtus muitus ir mokesčius, Bendrovė šią sumą išskaičiuos iš grąžinamos išmokos. Jei Pirkėjas prašo grąžinti pinigus už prekę, už kurią sumokėjo muitą, Bendrovė negalės grąžinti muito, nes jo nerenka.

PRODUKTŲ PRIEINAMUMAS

Visi produktų užsakymai priklauso nuo prieinamumo. Kai kuriuos produktus galima įsigyti Internetinėje parduotuvėje ir juos nedelsiant išsiųsti. Jei kyla sunkumų, susijusių su produktų tiekimu arba produktų nebėra sandėlyje, arba jei dėl kokių nors priežasčių Bendrovė negali įvykdyti užsakymo, Bendrovė informuos apie tai Pirkėją kuo anksčiau. Jei Bendrovė jau gavo mokėjimą už užsakymą, gauta suma bus grąžinta Pirkėjui. Bendrovė pasilieka teisę bet kuriuo metu nutraukti bet kurio produkto tiekimą. Bendrovė negarantuoja, kad Pirkėjo įsigytų ar gautų produktų, paslaugų, informacijos ar kitos medžiagos išvaizda, modelis, kokybė atitiks jų lūkesčius.

UŽSAKYMO PATEIKIMAS, PRIPAŽINIMAS IR PRIĖMIMAS

Norėdamas pateikti užsakymą, Pirkėjas turi laikytis pirkimo internetu procedūros. Pirkėjas sutinka pateikti galiojančią, išsamią ir tikslią pirkimo ir sąskaitos informaciją apie visus pirkinius, atliktus Internetinėje parduotuvėje. Pirkėjas sutinka nedelsdamas atnaujinti savo paskyrą ir kitą informaciją, įskaitant el. pašto adresą, kredito kortelės numerį ir galiojimo datą, kad Bendrovė galėtų užbaigti sandorį ir, jei reikia, susisiekti su Pirkėju. Pirkėjas yra teisiškai saistomas savo užsakymo nuo to momento, kai priima Bendrovės internetinį pasiūlymą, ir tokiu būdu nustatytos sąlygos yra įvykdytos (kai užsakymas yra patalpintas ir mokėjimas patvirtintas Internetinėje parduotuvėje. Pateikęs užsakymą, Pirkėjas gaus skubų užsakymo patvirtinimą Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu. Šis pripažinimas nereiškia, kad užsakymas buvo priimtas. Užsakymas laikomas priimtu Bendrovės tik tada, kai ji praneša Pirkėjui išsiųsdama el. laišką, patvirtnantį, kad prekės buvo išsiųstos. Kai užsakymas bus išsiųstas, Pirkėjas gaus el. laišką, kuriame bus nurodytas jo sekimo numeris, kad patikrintų siuntos būseną.

MOKĖJIMAS

Bendrovė priima mokėjimus kredito ar debeto kortelėmis ir el. bankininkyste. Mokėjimai galimi eurais. Pateikdamas mokėjimą, Pirkėjas patvirtina, kad mokėjimo kortelė priklauso jam, o pateikti mokėjimo duomenys yra galiojantys ir teisingi. Mokėjimo kortelių turėtojus tikrina ir autorizuoja kortelės išdavėjas. Jei Pirkėjo mokėjimo kortelės išdavėjas atsisako arba neleidžia atlikti mokėjimo, Bendrovė neatsako už bet kokį pirkimo atmetimą ar vėlavimą.

Elektroninės bankininkystės mokėjimus galima atlikti naudojantis Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, ir Šiaulių banko elektroninės bankininkystės paslaugomis. Mokėjimai galimi eurais.

PRISTATYMAS

Internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės siunčiamos iš Lietuvos (ES). Bendrovė siekia išsiųsti užsakymus kuo greičiau ir ta tvarka, kuria jie buvo pateikti. Užsakymas bus apdorotas ir išsiųstas per 1- 3 darbo dienas nuo pirkimo, išskyrus atvejus, kai nurodyta kitaip. Pristatymo laikas priklauso nuo Pirkėjo pasirinkto pristatymo būdo ir gali skirtis priklausomai nuo pristatymo vietos. Pristatymo laikas yra orientacinis, todėl nėra garantuojamas. Pirkėjas turėtų patikrinti pristatymo vietą, laiką, atsiskaitydamas. Nors Bendrovė bando pristatyti prekes per pirmiau nurodytą laikotarpį, pristatymas gali užtrukti ilgiau, jei atsiranda nenumatytų aplinkybių (pvz.: techninis gedimas, atostogų sezonas, muitinės paskirties šalies institucijų įforminimo procedūros ir t.t.). Bendrovė neatsako už pamestas, sulaikomas ar sugadintas pakuotes. Bendrovė neprisiima atsakomybės už netinkamą vežėjo pristatymą ar neteisingą siuntimo informaciją. Bendrovė negrąžina siuntimo mokesčių ir nemoka siuntimo už sulaikytas pakuotes. Užsakytų prekių rizika ir nuosavybės teisė pereina Pirkėjui, pristačius prekes.

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

Bendrovė yra Internetinės parduotuvės svetainės ir jos turinio, įskaitant, bet neapsiribojant, vaizdus, tekstus, muziką, dizainą ir programinę įrangą, savininkė. Svetainės turinys ir Bendrovei priklausantys prekių ženklai yra saugomi intelektinės nuosavybės teisių. Bet koks Bendrovės prekių ženklų, svetainės ir jos turinio naudojimas, įskaitant viso ar dalies tokio turinio ar jo dalies atgaminimą, kopijavimą ar saugojimą komerciniais tikslais be aiškaus rašytinio Bendrovės leidimo yra griežtai draudžiamas.

ATSAKOMYBĖS

Bendrovė garantuoja, kad Internetinėje parduotuvėje įsigyti produktai bus patenkinamos kokybės ir pagrįstai atitiks paskirtį, kuriai paprastai tiekiami tokio pobūdžio produktai. Bendrovės atsakomybė už bet kokį Internetinėje parduotuvėje įsigytą produktą yra griežtai apribota tos prekės pirkimo kaina. Bendrovė neprisiima jokios atsakomybės už netiesioginius nuostolius, nepriklausomai nuo jų kilmės. Informacijos, esančios bet kurioje Internetinės parduotuvės svetainės medžiagoje, tikslumas nėra garantuotas. Bendrovė neatsako už bet kokį rėmimąsi bet kokia svetainėje pateikta informacija, tap pat neatsako jokiam asmeniui, už jokius tiesioginius nuostolius ar žalą, kuri gali atsirasti naudojant bet kurią informaciją, esančią bet kurioje Internetinės parduotuvės svetainės medžiagoje. Bendrovė negali garantuoti, kad Internetinėje parduotuvėje rodomų produktų spalvos tiks kiekvienam žmogui. Bendrovė negali būti laikoma atsakinga už spalvų variacijas, nes tai iš dalies priklauso nuo Pirkėjo monitoriaus ir kompiuterio spalvų nustatymų. Internetinės parduotuvės svetainėje gali būti nuorodų į kitas trečiųjų asmenų prižiūrimas svetaines, kurios Bendrovei nepasiekiamos. Bendrovė negali būti laikoma atsakinga už tokių svetainių turinį ar privatumo politiką.

PRIVATUMO POLITIKA

Bendrovė yra įsipareigojusi atsakingai tvarkyti visą asmeninę informaciją. Pirkėjo asmeninės informacijos pateikimą Internetinėje parduotuvėje reglamentuoja Bendrovės Privatumo politika. Prašome perskaityti visą Bendrovės Privatumo politiką mūsų svetainėje.

PILNAS SUSITARIMAS

Šios taisyklės ir sąlygos atspindi visą susitarimą tarp Pirkėjo ir Bendrovės, ir pakeičia bet kokį ankstesnį susitarimą, supratimą ar susitarimą tarp Pirkėjo ir Bendrovės, nesvarbu, ar jis būtų rašytinis ar žodinis. Tiek Pirkėjas, tiek Bendrovė pareiškia, kad sudarydami šią sutartį, nei Pirkėjas, nei Bendrovė nesirėmė jokiu atstovavimu, įsipareigojimu ar pažadu, kurį davė kažkas kitas, kas pasakytina ar parašyta derybose, tarp Pirkėjo ir Bendrovės, prieš sudarant tokią sutartį.

RAŠYTINIAI PRANEŠIMAI

Pagal galiojančius įstatymus, gali būti reikalaujama, kad tam tikra informacija būtų pateikta raštu. Naudodamasis svetaine, Pirkėjas sutinka, kad bendravimas su Bendrove bus daugiausia elektroninis. Sutarties tikslais, Pirkėjas sutinka su šia elektronine ryšio priemone ir pripažįsta, kad visa komunikacija, kurią Bendrovė teikia elektroniniu būdu, atitinka visus teisinius reikalavimus.

TAIKYTINA TEISĖ

Šioms sąlygoms ir nuostatoms taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai, o kilus bet kokiam ginčui ar pretenzijai, susijusiai su šiomis sąlygomis, tas ginčas ar ieškinys priklauso išimtinei Lietuvos Respublikos teismų jurisdikcijai.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Klausimai, susiję su šiomis sąlygomis, turėtų būti siunčiami el. paštu adresu info@laglamourista.com .