SIUNTIMAS & PRISTATYMAS

Prekes siunčiame iš Lietuvos (EU). Siūlome įvairius siuntų pristatymo būdus: siuntimą paštu ir paštomatu Baltijos šalyse. Jūsų užsakymas bus apdorotas ir išsiųstas per 1-3 darbo dienas nuo pirkimo, išskyrus atvejus, kai prekės aprašyme nurodyta kitaip. Jei turite skubų užsakymą ar konkrečių pageidavimų dėl užsakymo išsiuntimo, prieš jį pateikdami, parašykite mums žinutę. Kai užsakymas bus išsiųstas, gausite el. laišką, kuriame bus nurodytas jo sekimo numeris, kad galėtumėte patikrinti siuntos būseną.

SIUNTIMO MOKESČIAI IR PRISTATYMO LAIKAS

Pristatymo mokesčiai į kainą neįskaičiuoti ir bus pridėti prie užsakymo atsiskaitymo metu, jei taikoma. Siuntimo mokesčiai priklauso nuo siuntimo būdo, pakuotės dydžio/svorio ir pristatymo adreso. Pristatymo laikas priklauso nuo Pirkėjo pasirinkto siuntimo būdo ir gali skirtis priklausomai nuo pristatymo srities. Pristatymo laikas yra orientacinis, todėl negarantuojamas. Nors stengiamės, kad gautumėte savo užsakymą kuo greičiau, nenumatytų aplinkybių atveju (pvz.: dėl techninių gedimų, atostogų sezono, konkrečios šalies institucijų atliekamų muitinio įforminimo procedūrų ir pan.) pristatymas gali užtrukti ilgiau.

PAMESTOS, SULAIKYTOS, SUGADINTOS ARBA NEATSIIMTOS SIUNTOS

Mes neatsakome už prarastas, sulaikytas ar sugadintas pakuotes. Be to, mes neprisiimame atsakomybės už netinkamą vežėjo pristatymą ar neteisingą pristatymo informaciją. Mes negrąžiname siuntimo mokesčių ir neapmokame siuntimo išlaidų už neatsiimtas pakuotes. Rizika už užsakytas prekes ir jų nuosavybės teisė pereina Pirkėjui po užsakymo pristatymo.

MOKESČIAI IR MUITAI

Užsakymams, pateiktiems Europos Sąjungoje (ES), visos kainos nurodytos su taikomu pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifu. Jei užsakymas pristatomas už ES ribų, PVM neapmokestinamas, tačiau pardavimo kaina išliks ta pati. Pristatymai už ES ribų siunčiami DDU (neamokėti pristatymo mokesčiai) principu. Pristatymas į ES nepriklausančias šalis gali būti apmokestinamas PVM, importo muitais ir (arba) pardavimo mokesčiais. Kaina, nurodyta atsiskaitant, yra be visų mokesčių ir rinkliavų. Mes nesame atsakingi už jokius muito mokesčius ir (arba) importo mokesčius, kuriuos galite patirti, arba pristatymo vėlavimus dėl muitinių procedūrų. Deja, mes nekontroliuojame šių vėlavimų ar mokesčių ir negalime informuoti, kokios gali būti išlaidos, nes muitinės politika ir importo muitai įvairiose šalyse labai skiriasi. Jei kyla abejonių, prieš užsakant, rekomenduojame susisiekti su vietine muitinės įstaiga dėl informacijos. Jei atsisakote priimti paketą dėl importo mokesčių, prisiimate visą atsakomybę už visas, su procesu, susijusias išlaidas. Atsisakius pristatymo, taikomas 5 Eur (LT), 15 Eur (ES šalys) ir 20 Eur (likusios pasaulio šalys) grąžinimo apdorojimo mokestis. Atsisakius siuntinio, nebus pripažinta negaliojančia muitų ir mokesčių sąskaita faktūra, kuri Jums buvo išrašyta importavus pakuotę. Jei kurjerių įmonė apmokestina mus už nesumokėtus muitus ir mokesčius, šią sumą išskaičiuosime iš grąžinamų pinigų. Atkreipkite dėmesį, kad jei prašote grąžinti pinigus už prekę, už kurią sumokėjote muitą, mes negalėsime grąžinti muito, nes muito mokesčių mes nerenkame.